Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací

Objednání k PUP MZ

O poradenskou službu (vyšetření k MZ) žádá vždy plnoletý maturant, nikoliv jeho rodič!

Maturant s platným Doporučením PPP do konce studia se musí do 20. 10. 2024 přihlásit na e-mailovou adresu: papirnikova@pppliberec.cz

Do předmětu e-mailu uveďte zkratku: PUP MZ. 

V e-mailu je nutné uvést:
•    své jméno a příjmení  
•    datum narození
•    kontakt na sebe – mobil, e-mailová adresa nebo lze přiložit vyplněnou žádos
t (žádost je na této stránce dole)

Dále je k vyšetření potřeba zajistit vyplnění Dotazníku - státní maturita, který vyplňuje škola (Dotazník je umístěn na této stránce dole). Vyplněný dotazník podepsaný pedagogem školy (ředitelem) a opatřený razítkem odešle škola datovou schránkou do PPP Liberec. Bez tohoto dotazníku není možné vystavit Formulář k PUP MZ. 

Po přihlášení k PUP MZ pracovnice PPP zkontaktuje maturanta a domluví s ním návštěvu poradny, jejímž výsledkem bude zpracovaný Formulář doporučení k uzpůsobení podmínek pro konání maturitní zkoušky (PUP MZ), který maturant odevzdá ve škole současně s přihláškou k maturitní zkoušce.
Formulář PUP MZ v elektronické podobě do systému CERMAT zadává v PPP pouze proškolený pracovník, a to do termínu odevzdání přihlášky k MZ (tj. do 30. 11. 2024). 

Upozorňujeme, že přiznané PUP MZ v žádném případě nezahrnuje prominutí některých úloh v didaktickém testu, nespočívá v “ulehčení“ zkoušek nebo vynechání určitého obsahu. PUP MZ tedy neznamená úlevy či mírnější hodnocení výsledků a výkonů maturanta. S PUP MZ se vždy pojí umístění žáků do samostatné učebny.

PPP velmi přísně posuzuje adekvátnost PUP MZ, proto prosíme, respektujte výše uvedená kritéria pro podání žádostí.

Děkujeme.
 

Soubory ke stažení

$alt_typ
Dotazník - státní maturita
65.5 kB
03.10.2022 21:59
v. 1
Jana Hlavová
$alt_typ
Žádost o PUP MZ
27.5 kB
04.06.2024 07:21
v. 1
Jana Hlavová