Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací

Škola hrou

Chtěli bychom vám oznámit, že pracovní listy z našeho reedukačního programu "Škola hrou" jsou k dispozici i v knižní podobě pod názvem ČTENÍ JAKO HRA. Publikace je určena ke společné práci rodičů s dítětem, které navštěvuje druhou až čtvrtou třídu základní školy. Soubor pracovních listů má za cíl ukázat, jak si lze hravou formou osvojit správné učební návyky. Pracovní listy jsou zacílené na nácvik a rozvíjení sluchové a zrakové analýzy a syntézy, sluchové a zrakové paměti s cílem jejich využití v prvních mluvnických jevech, na orientaci v prostoru a pravo-levou orientaci. 

Publikaci lze zakoupit v e-shopu nakladatelství Maxdorf na: www.eshop.maxdorf.cz, https://eshop.maxdorf.cz/cteni-jako-hra/,  případně i u jiných prodejců.

Reedukační program Škola hrou bude probíhat i ve školním roce 2022/2023. Účast bude nabídnuta pouze klientům PPP na základě poskytnuté poradenské služby.