Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací

Od objednání k vyšetření

Žádost předá sociální pracovnice psychologovi nebo speciálnímu pedagogovi. Při první návštěvě poradny se obvykle setkáte s psychologem nebo speciálním pedagogem (dle povahy problému a časových možností tak, abychom Vám mohli nabídnout co nejbližší termín).

Obdržíte termín setkání - e-mailem (na emailovou adresu, kterou jste uvedli do žádosti o vyšetření) nebo telefonicky.
Pro konzultace volíme odpolední termíny. Pro diagnostickou práci s dětmi upřednostňujeme dopolední termíny - děti jsou odpočaté, lépe se soustředí, jejich výkonnost je vyšší. 

Upozorňujeme, že objednací doba v naší poradně je aktuálně delší než 3 měsíce (v období zvýšeného zájmu o psychologické služby se může ještě prodloužit). Myslete, prosím, na tuto skutečnost zejména v případě, kdy budete potřebovat zprávu z vyšetření do určitého data (např. v případě vyšetření školní zralosti, kontrolního vyšetření k přijímacím zkouškám, maturitám atd.). Některá vyšetření nelze zvládnout během jednoho setkání (v takovém případě přicházíte do poradny opakovaně – obvykle v rozmezí dvou až tří týdnů). K termínu dokončení vyšetření je třeba připočítat lhůtu 30 dnů na vypracování zprávy a doporučení.

Je-li vaše dítě vedeno na jiných odborných pracovištích (psychiatrie, jiné lékařské pracoviště, Středisko výchovné péče, SPC, terapie aj.), přineste s sebou k vyšetření kopie lékařských nebo odborných zpráv. 

 

Soubory ke stažení

$alt_typ
Informace o zpracování osobních údajů 2019
461.6 kB
31.12.2021 14:24
v. 1
Jana Hlavová
$alt_typ
Vnitřní řád PPP
315.4 kB
31.12.2021 14:24
v. 1
Jana Hlavová