Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací

Pozvánky

Plánované termíny metodických setkání výchovných poradců SŠ:

3. 10. 2023   od 14:00 hodin v místnosti 4A ve 4. patře PPP Liberec, Truhlářská. Program:  Novinky z PPP,  Prezentace lužeb sdružení Tulipán - m. Svoboda. Metodická podpora, diskuze.

25. 1. 2024   od 14:00 hodin v místnosti 4A ve 4. patře PPP Liberec, Truhlářská 3. Program: Představení projektu Centra kompetencí - publikace VERCAJK kariérového poradce (příručka pro kariérové poradenství na SŠ) - projekt a publikaci nám představí jedna z autorek, Mgr. Jitka Kolářová. Metoidkcá podpora, diskuze.

25. 4. 2024   od 14:00 hodin v místnosti 4A ve 4. patře PPP Liberec, Truhlářská 3. Program: Sdílení aktuálních potřeb škol, žáků a studentů a zaměření na téma psychické obtíže žáků a studentů (co potřebují, co školy můžou nabídnout, jaké otázky nás kolem tohoto tématu napadají, kam budeme směřovat, apod.)