ŠKOLA HROU

přidáno: 9. 1. 2016 13:23, autor: Jana Hlavová   [ aktualizováno 9. 1. 2016 13:25 ]
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolujeme si vás oslovit s nabídkou naší aktivity pro vaše žáky a jejich rodiče.

Od října 2015 do května 2016 nabízíme seriál reedukačních aktivit a hrátek „ŠKOLA HROU“ pro děti druhých, třetích a čtvrtých tříd, které mají potíže se psaním, čtením a počítáním. Škola hrou bude probíhat každou druhou sobotu v měsíci v ZŠ U Soudu 369/8, Liberec 2. Děti i rodiče si mohou vyzkoušet hrátky, které pomohou zejména rodičům v motivaci svých dětí k různým podpůrným cvičením pro kompenzaci percepčních a percepčně motorických obtíží. Děti se navíc setkají se zábavnou formou školní práce.

Jak je akce organizovaná:
Místo: ZŠ Liberec, U Soudu 369/8, p.o.
Čas: začínat budeme v 9:00 hodin, končit v 11:30 hod.

Děti v doprovodu rodičů mohou přicházet průběžně do 11:00 hodin

Co sledujeme:
Chceme rodičům ukázat, jak mohou jednotlivé obtíže svých dětí při čtení a psaní napravovat při domácím zácviku. Budou si to moci pod vedením pracovníků PPP vyzkoušet. Dítě bude společně s maminkou nebo tatínkem vypracovávat šest úkolů. Pracovní listy i cvičení si mohou odnést s sebou domů.

Prosíme paní učitelky druhých, třetích a čtvrtých tříd, aby zvážily, které děti by podobnou podporu potřebovaly a kteří rodiče by tento způsob vedení akceptovali. Těmto dětem vložte vytištěnou pozvánku do žákovské knížky nebo je odkažte na naše webové stránky www.pppliberec.cz , oddíl Aktuality.

Nemá význam pozvánku předávat rodičům dětí bez obtíží nebo těm, o kterých se domníváte, že nebudou nabídku určitě akceptovat.
Vstup na akci je zdarma, podmínkou je příchod dítěte v doprovodu rodiče!

Děkujeme za sdílení nabídky a přejeme vám hezký nový rok.

Zde : ŠKOLA HROU - k nalepení.doc   je informační leták pro žáky , který můžete vlepit do sešitu na nápravu nebo do žákovské knížky. 
ĉ
Jana Hlavová,
9. 1. 2016 13:23
Comments