KDE NÁS NAJDETE

Najdete nás v Truhlářské ulici č. 360/3, což je rušná spojnice mezi velkou budovou libereckého soudu  a kruhovým objezdem v Jungmannově ulici. Sídlíme ve areálu Střední školy strojní, stavební a dopravní Liberec, nástěnná tabule s označením Pedagogicko-psychologická poradna visí na budově ředitelství školy. Projdete hlavní brankou přes dvůr až ke 4 patrové šedé budově, kde sídlí poradna a školní jídelna. Do poradny vystoupáte po několika schodech. Pro handicapované klienty a pro osoby se sníženou pohyblivostí je umožněn bezbariérový vstup z Puchmajerovy ulice.
Asi 30 metrů před školou (v jejímž areálu poradna sídlí) je na Truhlářské ulici zastávka autobusu MHD č. 36 "U Soudu", tato linka však jezdí pouze dopoledne.
K poradně lze také dojít pěšky z Malého náměstí, kam dojedete autobusem MHD č.12, případně lze dojít pěšky od tramvaje - ze zastávek Viadukt, Fügnerova, Šaldovo náměstí. 
V areálu školy není možné parkovat. Lze využít parkování v blízkých uličkách. Případně doporučujeme parkovat v OC Forum, odkud dojdete do poradny za cca 15 minut. Bližší parkování, placené, je na Sokolovském náměstí nebo v ulici Široká.

MAPA