AKTUALITY‎ > ‎

PP klub pro žáky středních škol

přidáno: 23. 9. 2018 9:53, autor: Jana Hlavová   [ aktualizováno 23. 9. 2018 9:54 ]

PPP Liberec ve školním roce 2018/2019 opět nabízí bezplatný ucelený cyklus zážitkových seminářů PP klub, který je určen žákům středních škol, kteří chtějí studovat vysoké školy humanitního zaměření, případně mají potíže v sociálních interakcích nebo řeší osobní problémy, které nemohou sdílet v rodině nebo ve školním prostředí. 


V programu PP klubu se nacházejí techniky pro nácvik porozumění v oblasti interpersonálního vnímání, emočního sebevyjádření, různé formy verbální a neverbální komunikace, techniky rozvíjející kooperativní chování a konstruktivní formy soupeřivého chování, techniky podporující samostatné rozhodování a přebírání zodpovědnosti za své volby. 


Na rozdíl od preventivních programů, které jsou často zaměřené na problematiku návykových látek nebo šikany, se PP klub primárně věnuje rozvoji sociálních dovedností a vlastnímu sebepoznání. Naším hlavním cílem není prevence, které je sekundárně pochopitelně také dosahováno, ale podpora jedince a rozvoj jeho osobnosti především v rámci skupinové dynamiky.

Naší snahou je poskytnout studentům program, který je primárně experimentálně tréninkový a naučný a současně také dostatečně atraktivní a zábavný.

Zájemci se mohou hlásit lektorce Mgr. BcA. Lence Rokosové na email: rokosova@pppliberec.cz

Pozvánka zde: pozvánka PP klub 2018-19.doc


ĉ
Jana Hlavová,
23. 9. 2018 9:53
Comments