AKTUALITY‎ > ‎

Krajská konference primární prevence Prakticky a spolu II.

přidáno: 9. 2. 2016 22:25, autor: Jana Hlavová   [ aktualizováno 29. 4. 2016 4:24 ]
Zveme Vás 31. 3. 2016 od 8:30 hod. na 2. ročník krajské konference primární prevence rizikového chování pořádanou ve spolupráci Libereckého kraje s organizací MAJÁK o.p.s. a PPP Liberec.
Konference ponese název Prakticky a spolu II. a je určena pro školní metodiky prevence v rámci Libereckého kraje a pro další pracovníky ve školské primární prevenci rizikového chování či spolupracující instituce a návazné služby. Jejím cílem je propojovat a informovat školy o možnostech spolupráce a částečně vzdělávat v aktuálních tématech rizikového chování. Po minulém ročníku se ukázalo jako nejžádanější téma agrese. Této tématiky v příspěvku "Práce s agresivním žákem" se chopí PaedDr. Zdeněk Martínek, který je etopedem v Pelhřimovské pedagogicko-psychologické poradně. Dále je zde prostor pro sdílení aktuálních témat v oblasti rizikového chování, nové nabídky služeb organizací a hledání možné spolupráce se školou. Během přestávek bude k dispozici občerstvení. Každý účastník obdrží osvědčení o své účasti.
 

Materiály z konference naleznete na tomto odkazu: http://www.edulk.cz/P%C5%99%C3%ADsp%C4%9Bvky/tabid/72/EntryId/4115/Prispevky-2-rocnik-Krajske-konference-primarni-prevence-rizikoveho-chovani.aspx

ą
Jana Hlavová,
7. 4. 2016 2:22
Comments